نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیرووات در کرج

خراب شدن و ایراد پیدا کردن ماشین لباسشویی، از آن دست معضلاتی است که می تواند بسیار مشکل ساز، پر زحمت و پر دردسر باشد؛ چرا که نیاز به داشتن لباس های پاکیزه و تمیز و نظافت لباس ها یک نیاز مستمر و همیشگی در همه خانه هاست. اما به هر حال، تمام دستگاه های ماشین لباسشویی در معرض خراب شدن و نیاز به تعمیرات قرار دارند. مرکز تعمیرات لوازم خانگی کرج سرویس، تعمیرگاهی قابل اطمینان و با سابقه است که می تواند مشکلات مربوط به ماشین لباسشویی زیرووات شما را به خوبی برطرف نماید. مرکز تعمیر کرج سرویس، با تکیه بر سابقه درخشان خود و به کارگیری متخصصان با دانش و متعهد، می تواند به عنوان نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیرووات در کرج خیال شما را از این بابت راحت کند.

ممکن است سوالاتی در این زمینه در ذهن شما جریان داشته باشند. سوالاتی مانند این که معمولا دستگاه های ماشین لباسشویی دچار چه خرابی هایی می شوند؟ این خرابی ها به چه دلایلی ایجاد می شوند و چگونه می توان آن ها را تعمیر و برطرف کرد؟ عمر مفید یک ماشین لباسشویی چقدر است؟ برای تعمیر ماشین لباسشویی در کرج باید از چه کسی کمک گرفت؟ و…

ما در این مطلب قصد داریم ضمن بیان اطلاعاتی مفید و کاربردی درباره تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات، سوالاتی مانند موارد بالا را پاسخ دهیم؛ هم چنین در همین راستا به معرفی خدمات و مزایای کرج سرویس، نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات در کرج خواهیم پرداخت.

خرابی های معمول و رایج در تعمیرات ماشین های لباسشویی زیرووات

متخصصانی که در نمایندگی زیرووات کرج سرویس حضور دارند، با انواع ماشین های لباسشویی آشنایی دارند و بر همه مشکلات و خرابی های ممکن مسلطند؛ چه مشکلات رایج و چه مشکلات و خرابی های خاص و نادر. به همین دلیل می توانند مرجع مناسبی برای حل مشکلات لباسشویی زیرووات شما باشند.

ماشین های لباسشویی یکی از مهم ترین وسایل هر خانه به حساب می آیند. با توجه به نیاز مداوم نظافت لباس ها و پارچه ها، کاربرد این وسیله دائمی است. به همین دلیل، ممکن است مانند هر وسیله پرمصرف دیگری، این دستگاه ها نیز دچار خرابی ها و اختلالات مختلف شوند و نیازمند تعمیر باشند. از سوی دیگر، تخصصی بودن و پیشرفته بودن تکنولوژی به کار رفته در ساخت ماشین لباسشویی های امروزی باعث می شود تا نتوان تعمیر آن را به هر جایی سپرد.

برای تعمیر ماشین های لباسشویی، بهترین کار مراجعه به مراکز تایید شده و قابل اطمینان مربوط به این کار است. مرکز کرج سرویس، نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیرووات در کرج  است؛ این مرکز با تکیه بر دانش، تعهد و مهارت های کارشناسان خود یکی از بهترین ارائه دهندگان خدمات پس از فروش لباسشویی زیرووات در کرج به شمار می آید.

تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی زیرووات در کرج

معمولا اکثر مراجعه کنندگان به این مرکز، به خاطر مشکلات رایجی در لباسشویی خود نسبت به تعمیر دستگاه اقدام می کنند. از جمله رایج ترین و معمول ترین مشکلات ماشین لباسشویی زیرووات عبارتند از:

 • حرکات لرزشی و پرشی شدید ماشین لباسشویی زیرووات:

کمتر ماشین لباسشویی را می توان پیدا کرد که هیچ گونه لرزشی نداشته باشد. لرزیدن ماشین لباسشویی در حد اندک، امری کاملا طبیعی است. اما اگر لرزش دستگاه نسبت به قبل شدیدتر و بیشتر شده و حالت پرشی دارد غیر طبیعی است. ممکن است دلیل این اتفاق تراز نبودن دستگاه روی سطح زمین باشد یا اینکه به دلیل جدایی کمک فنر و شاسی چنین حالتی پیش آید.

 • عدم تخلیه آب از دستگاه:

اگر آب از ماشین لباسشویی تخلیه نشود، دلیل آن را می توان در دو مورد جستجو کرد:

 1. پمپ دستگاه خراب شده است.
 2. مشکلی در فیلتر به وجود آمده است.

در چنین شرایطی اولین اقدام ضروری تخلیه آب داخل دستگاه با بیرون کشیدن شلنگ تخلیه است. پس از آن باید نسبت به تعمیر اقدام کرد و از یک مرکز قابل اطمینان کمک گرفت.

 • سر و صدای زیاد و غیرطبیعی دستگاه:

با پیشرفت تکنولوژی امروزه ماشین های لباسشویی کم سر و صدایی تولید شده اند که در حین کار کردن عمدتا ساکت هستند. بنابراین اگر ماشین لباسشویی در هر یک از مراحل کار خود صدایی غیرطبیعی و نامتعارف که از حالت معمول آن متفاوت است ایجاد کند، نشانه ایراد در کار دستگاه است. این ایراد می تواند به دلیل گیر کردن یک قطعه یا مشکلی در دیگ باشد و حتما برای رفع آن باید دستگاه را تعمیر کرد.

 • نچرخیدن دستگاه:

یکی دیگر از مشکلات رایج و متداول در ماشین های لباسشویی زیرووات نچرخیدن دیگ شستشو و ثابت ماندن آن است. از دلایل احتمالی ایجاد این مشکل می توان به اختلال در عملکرد سنسورهای درون دستگاه، اختلال در کمربند درایو یا یک خرابی در موتور دستگاه اشاره کرد. آن چه مشخص است، ضرورت رسیدگی به این مشکل به صورت حرفه ای و توسط کارشناسان نمایندگی تعمیرات زیرووات کرج سرویس و سایر مراکز مربوطه است.

 • مشکل در آب گیری دستگاه:

گاهی اوقات دستگاه قادر به آبگیری نیست یا آبگیری به زیرووات انجام می شود. این مشکل می تواند دلایل مختلفی داشته باشد. مثلا باز بودن درب ماشین لباسشویی، از بین رفتن اتصال و ارتباط بین کلید تایمر و خراب بودن میکروسوئیچ.

 • باز نشدن درب ماشین لباسشویی زیرووات:

اگر پس از شستشوی لباس ها، درب ماشین لباسشویی باز نمی شود، ممکن است مشکلی در قفل درب و یا فرآیند تخلیه آب باشد.

 • آب گیری پیوسته که قطع نمی شود:

یکی از مشکلات نسبتا معمول در ماشین های لباسشویی قطع نشدن فرآیند آبگیری دستگاه است. خرابی شیر ورودی آب دستگاه، می تواند موجب چنین مشکلی شود که نتیجه آن بیش از حد زیاد شدن آب درون دیگ است.

هم چنین مشکل قطع نشدن آبگیری دستگاه می تواند به دلیل مشکل در تایمر دستگاه، سوییچ فشار و فشار کم آب باشد. برای تشخیص این که دلیل اصلی مشکل چیست، می توان برق دستگاه را قطع نمود. اگر هم چنان آب در حال ورود به داخل دیگ بود، پس یعنی مشکل از شیر ورودی دستگاه است. اما اگر با قطع برق این فرایند مشکل ساز قطع شد، پس مشکلی در قطعات الکترونیکی تعبیه شده در ماشین لباسشویی وجود دارد.

 • روشن نشدن ماشین لباسشویی زیرووات:

یکی دیگر از مشکلات مربوط به ماشین های لباسشویی زیرووات که موجب نگرانی مصرف کنندگان می شود، روشن نشدن دستگاه است. اولین کاری که باید در چنین شرایطی انجام داد، بررسی اتصال دستگاه به برق و پریز برق است.

اگر مشکل از اتصال برق نباشد، دلیل احتمالی روشن نشدن ماشین لباسشویی می تواند مشکل در سوییچ درب دستگاه باشد.

متخصصان مرکز کرج سرویس، نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیرووات در کرج ضمن راهنمایی شما در زمینه مشکلات مربوط به ماشین لباسشویی، می توانند در کمترین سرعت نسبت به تعمیر وسیله شما اقدام نمایند.

☎ خدمات کرج سرویس: نمایندگی تعمیرات لباسشویی ال جی در کرج  📞

کدهای ارور در ماشین های لباسشویی زیرووات چه معنایی دارند؟

شرکت زیرووات برای آن که کاربران و مصرف کنندگان بتوانند درک بهتری از مشکلات احتمالی ماشین لباسشویی داشته باشند کدهای ارور مخصوصی برای این دستگاه ها طراحی کرده است. این کدهای ارور یا پیغام های خطا به مصرف کننده با هدف آشنایی با مشکلات و خرابی های احتمالی و استفاده بهتر و اصولی تر از دستگاه ساخته شده اند. از مهم ترین کدهای ارور در ماشین های لباسشویی زیرووات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • کد ارور E01: پیغام خطای مربوط به درب ماشین لباسشویی:
   این کد ارور به معنی این است که درب ماشین لباسشویی باز است، به دلیل وجود مشکل، میکروسوئیچ بفرمان بسته بودن درب را نمی دهد.
 • کد ارور E02: پیغام اخطار به دلیل اینکه ماشین لباسشویی در زمان مناسب پر نمی شود:
  باید فشار آب خانگی را بررسی شود. همچنین بررسی کنید فیلتر شیر برقی مسدود نباشد. اتصالات و سیم کشی را بررسی کنید.
 • کد ارور E03: اخطار به دلیل اینکه ماشین لباسشویی قادر به تخلیه نمی باشد:
  فیلتر را بررسی کنید تا مسدود نشده باشد. همچنین شیلنگ تخلیه را بررسی کنید که مانعی باعث انسداد آن نشده باشد. همچنین پمپ تخلیه، سیم کشی پمپ تخلیه، سنسور سطح یا سوئیچ و سیم کشی حسگر را نیز بررسی کنید.
 • کد ارور E04: به وجود آمدن پیغام خطای مربوط به سوئیچ محافظت از نشتی:
  سیم کشی حسگر را بررسی کنید. ممکن است دریچه ورودی آب قفل شده باشد. سوئیچ فشار را چک کنید .
 • کد ارور E05: سنسور دما به عنوان مدار باز یا کوتاه دیده می شود:
  ترمیستور و سیم کشی مربوط به دما را بررسی کنید.
 • کد ارور E06: پیغام خطا به دلیل وجود مشکل درکنترل کننده ی الکترونیکی یا EEPROM:
  سیم کشی را بررسی کنید. کنترل الکترونیکی را بررسی کنید.
 • کد ارور E07: خرابی و مشکلاتی در موتور وجود دارد:
  بلوک اتصال موتور، سیم کشی، برس های کربن موتور، اتصالات تاچو و خود موتور را بررسی کنید .
 • کد ارور E08: پیغام خطای وجود مشکل در سرعت سنج مدار باز یا کوتاه:
  سیم کشی، اتصالات سرعت سنج، موتور را بررسی کنید.
 • کد ارور E09: مشکل اتصال کوتاه موتور مهار نیرو  در ماژول وجود دارد:
  کنترل کننده الکترونیکی و سیم کشی را بررسی کنید.
 • کد ارور E012:اخطار وجود خطای ارتباط بین تابلو های الکترونیکی و سیم کشی وجود دارد:
  سیم کشی و مهار بین تابلو های کنترل را بررسی کنید. همچنین ماژول های کنترل الکترونیکی را بررسی کنید.
 • کد ارور E013: پبغام وجود مشکل بین صفحه کنترل و سیم کشی وجود دارد:
  سیم کشی و مهار بین تابلو های کنترل را بررسی کنید. ماژول های کنترل الکترونیکی را بررسی کنید.
 • کد ارور E014: خطای آب گرم تشخیص داده شده است:
  سیم کشی را برای شستن بخاری و ترموستات بررسی کنید. سنسور NTC ( سنسور دما ) را بررسی کنید.
 • کد ارور E015: مشکلی در ماژول کنترل وجود دارد:
  کنترلر الکترونیکی را بررسی کنید و در صورت خرابی آن را تعویض کنید.
 • کد ارور E016: این کد ارور به دلیل این ایجادشده است که المنت گرمایش آب به عنوان اتصال کوتاه شناسایی شده است:
  عایق الکتریکی را بررسی کنید. المنت گرمایش آب و سیم کشی بخاری را بررسی کنید.
 • کد ارور E017: پیغام سیگنال اشتباه از ژنراتور موتور می آید:
  بلوک اتصال موتور، سیم کشی، موتر را بررسی کنید.
 • کد ارور E018: مشکلاتی در ماژول کنترل وجود دارد. همچنین ممکن است مشکلاتی در فرکانس ورودی الکترونیکی باشد:
  سیم کشی را به کنترلر الکترونیکی بررسی کنید. فرکانس ورودی الکتریکی، منبع برق را بررسی کنید.

تعمیر کار حرفه ای ماشین لباسشویی زیرووات در کرج

در صورت خرابی و نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات در کرج چه باید کرد؟

تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات و بررسی مشکلات آن، کاری تخصصی و نیازمند دانش و تجربه است. در صورتی که افراد ناآشنا و غیرمتخصص نسبت به تعمیر این دستگاه ها اقدام نمایند، هم ممکن است خرابی بیشتر شود؛ هم در صورت بی احتیاطی و ایجاد اختلال در سیم کشی دستگاه، خطراتی مانند برق گرفتگی وجود دارد.

به همین جهت بهترین کار آن است که در صورت خراب شدن دستگاه، به مراکز تایید شده و مجاز برای تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات مراجعه کرد. اگر در کرج یا استان البرز هستید، می توانید برای تعمیر دستگاه خود به تعمیرگاه کرج سرویس، نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیرووات در کرج مراجعه نمایید. این مرکز خدمات پس از فروش زیرووات یکی از بهترین ها در کرج و استان البرز به شمار می آید. از مهم ترین مزایای این تعمیرگاه می توان به این موارد اشاره کرد:

ویژگی های تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی زیرووات کرج سرویس

دقت و سرعت بالا در تعمیر: کرج سرویس با بهره گیری از کارشناسان کارآموزده و متخصص تعمیرات انواع خرابی های ماشین لباسشویی را با بالاترین سرعت انجام می دهد.

انجام خدمات تعمیر در محل: با استفاده از خدمات کرج سرویس، نیازی به حمل و نقل دستگاه نیست؛ شما می توانید خدمات مربوط به تعمیر ماشین لباسشویی را در منزل خود دریافت نمایید.

مشاوره و راهنمایی با کیفیت بالا: برای امور تخصصی نظیر تعمیرات ماشین لباسشویی زیرووات، راهنمایی های یک شخص باتجربه می تواند بسیار کارآمد باشد. کارشناسان این مرکز همواره به بهترین شکل نسبت به راهنمایی مصرف کنندگان اقدام می کنند.

تمامی این موارد، دلیلی است برای آن که کرج سرویس به عنوان یکی از شاخص ترین نمایندگی های تعمیرات ماشین لباسشویی زیرووات در کرج می تواند گزینه ای مناسب جهت خدمات پس از فروش لباسشویی زیرووات در کرج و استان البرز باشد.

Rate this page

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *