نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آزمایش در کرج

خراب شدن و ایراد پیدا کردن ماشین لباسشویی، از آن دست معضلاتی است که می تواند بسیار مشکل ساز، پر زحمت و پر دردسر باشد؛ چرا که نیاز به داشتن لباس های پاکیزه و تمیز و نظافت لباس ها یک نیاز مستمر و همیشگی در همه خانه هاست. اما به هر حال، تمام دستگاه های ماشین لباسشویی در معرض خراب شدن و نیاز به تعمیرات قرار دارند. مرکز تعمیرات لوازم خانگی کرج سرویس، تعمیرگاهی قابل اطمینان و با سابقه است که می تواند مشکلات مربوط به ماشین لباسشویی آزمایش شما را به خوبی برطرف نماید. مرکز تعمیر کرج سرویس، با تکیه بر سابقه درخشان خود و به کارگیری متخصصان با دانش و متعهد، می تواند به عنوان نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آزمایش در کرج خیال شما را از این بابت راحت کند.

ممکن است سوالاتی در این زمینه در ذهن شما جریان داشته باشند. سوالاتی مانند این که معمولا دستگاه های ماشین لباسشویی دچار چه خرابی هایی می شوند؟ این خرابی ها به چه دلایلی ایجاد می شوند و چگونه می توان آن ها را تعمیر و برطرف کرد؟ عمر مفید یک ماشین لباسشویی چقدر است؟ برای تعمیر ماشین لباسشویی در کرج باید از چه کسی کمک گرفت؟ و…

ما در این مطلب قصد داریم ضمن بیان اطلاعاتی مفید و کاربردی درباره تعمیر ماشین لباسشویی آزمایش، سوالاتی مانند موارد بالا را پاسخ دهیم؛ هم چنین در همین راستا به معرفی خدمات و مزایای کرج سرویس، نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی آزمایش در کرج خواهیم پرداخت.

خرابی های معمول و رایج در تعمیرات ماشین های لباسشویی آزمایش

متخصصانی که در نمایندگی ماشین لباسشویی آزمایش کرج سرویس حضور دارند، با انواع ماشین های لباسشویی آشنایی دارند و بر همه مشکلات و خرابی های ممکن مسلطند؛ چه مشکلات رایج و چه مشکلات و خرابی های خاص و نادر. به همین دلیل می توانند مرجع مناسبی برای حل مشکلات لباسشویی آزمایش شما باشند.

ماشین های لباسشویی یکی از مهم ترین وسایل هر خانه به حساب می آیند. با توجه به نیاز مداوم نظافت لباس ها و پارچه ها، کاربرد این وسیله دائمی است. به همین دلیل، ممکن است مانند هر وسیله پرمصرف دیگری، این دستگاه ها نیز دچار خرابی ها و اختلالات مختلف شوند و نیازمند تعمیر باشند. از سوی دیگر، تخصصی بودن و پیشرفته بودن تکنولوژی به کار رفته در ساخت ماشین لباسشویی های امروزی باعث می شود تا نتوان تعمیر آن را به هر جایی سپرد.

برای تعمیر ماشین های لباسشویی، بهترین کار مراجعه به مراکز تایید شده و قابل اطمینان مربوط به این کار است. مرکز کرج سرویس، نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آزمایش در کرج  است؛ این مرکز با تکیه بر دانش، تعهد و مهارت های کارشناسان خود یکی از بهترین ارائه دهندگان خدمات پس از فروش لباسشویی آزمایش در کرج به شمار می آید.

تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی آزمایش در کرج

معمولا اکثر مراجعه کنندگان به این مرکز، به خاطر مشکلات رایجی در لباسشویی خود نسبت به تعمیر دستگاه اقدام می کنند. از جمله رایج ترین و معمول ترین مشکلات ماشین لباسشویی آزمایش عبارتند از:

 • حرکات لرزشی و پرشی شدید ماشین لباسشویی آزمایش:

کمتر ماشین لباسشویی را می توان پیدا کرد که هیچ گونه لرزشی نداشته باشد. لرزیدن ماشین لباسشویی در حد اندک، امری کاملا طبیعی است. اما اگر لرزش دستگاه نسبت به قبل شدیدتر و بیشتر شده و حالت پرشی دارد غیر طبیعی است. ممکن است دلیل این اتفاق تراز نبودن دستگاه روی سطح زمین باشد یا اینکه به دلیل جدایی کمک فنر و شاسی چنین حالتی پیش آید.

 • عدم تخلیه آب از دستگاه:

اگر آب از ماشین لباسشویی تخلیه نشود، دلیل آن را می توان در دو مورد جستجو کرد:

 1. پمپ دستگاه خراب شده است.
 2. مشکلی در فیلتر به وجود آمده است.

در چنین شرایطی اولین اقدام ضروری تخلیه آب داخل دستگاه با بیرون کشیدن شلنگ تخلیه است. پس از آن باید نسبت به تعمیر اقدام کرد و از یک مرکز قابل اطمینان کمک گرفت.

 • سر و صدای زیاد و غیرطبیعی دستگاه:

با پیشرفت تکنولوژی امروزه ماشین های لباسشویی کم سر و صدایی تولید شده اند که در حین کار کردن عمدتا ساکت هستند. بنابراین اگر ماشین لباسشویی در هر یک از مراحل کار خود صدایی غیرطبیعی و نامتعارف که از حالت معمول آن متفاوت است ایجاد کند، نشانه ایراد در کار دستگاه است. این ایراد می تواند به دلیل گیر کردن یک قطعه یا مشکلی در دیگ باشد و حتما برای رفع آن باید دستگاه را تعمیر کرد.

 • نچرخیدن دستگاه:

یکی دیگر از مشکلات رایج و متداول در ماشین های لباسشویی آزمایش نچرخیدن دیگ شستشو و ثابت ماندن آن است. از دلایل احتمالی ایجاد این مشکل می توان به اختلال در عملکرد سنسورهای درون دستگاه، اختلال در کمربند درایو یا یک خرابی در موتور دستگاه اشاره کرد. آن چه مشخص است، ضرورت رسیدگی به این مشکل به صورت حرفه ای و توسط کارشناسان نمایندگی تعمیرات آزمایش کرج سرویس و سایر مراکز مربوطه است.

 • مشکل در آب گیری دستگاه:

گاهی اوقات دستگاه قادر به آبگیری نیست یا آبگیری به کندی انجام می شود. این مشکل می تواند دلایل مختلفی داشته باشد. مثلا باز بودن درب ماشین لباسشویی، از بین رفتن اتصال و ارتباط بین کلید تایمر و خراب بودن میکروسوئیچ.

 • باز نشدن درب ماشین لباسشویی آزمایش:

اگر پس از شستشوی لباس ها، درب ماشین لباسشویی باز نمی شود، ممکن است مشکلی در قفل درب و یا فرآیند تخلیه آب باشد.

 • آب گیری پیوسته که قطع نمی شود:

یکی از مشکلات نسبتا معمول در ماشین های لباسشویی قطع نشدن فرآیند آبگیری دستگاه است. خرابی شیر ورودی آب دستگاه، می تواند موجب چنین مشکلی شود که نتیجه آن بیش از حد زیاد شدن آب درون دیگ است.

هم چنین مشکل قطع نشدن آبگیری دستگاه می تواند به دلیل مشکل در تایمر دستگاه، سوییچ فشار و فشار کم آب باشد. برای تشخیص این که دلیل اصلی مشکل چیست، می توان برق دستگاه را قطع نمود. اگر هم چنان آب در حال ورود به داخل دیگ بود، پس یعنی مشکل از شیر ورودی دستگاه است. اما اگر با قطع برق این فرایند مشکل ساز قطع شد، پس مشکلی در قطعات الکترونیکی تعبیه شده در ماشین لباسشویی وجود دارد.

 • روشن نشدن ماشین لباسشویی آزمایش:

یکی دیگر از مشکلات مربوط به ماشین های لباسشویی آزمایش که موجب نگرانی مصرف کنندگان می شود، روشن نشدن دستگاه است. اولین کاری که باید در چنین شرایطی انجام داد، بررسی اتصال دستگاه به برق و پریز برق است.

اگر مشکل از اتصال برق نباشد، دلیل احتمالی روشن نشدن ماشین لباسشویی می تواند مشکل در سوییچ درب دستگاه باشد.

متخصصان مرکز کرج سرویس، نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آزمایش در کرج ضمن راهنمایی شما در زمینه مشکلات مربوط به ماشین لباسشویی، می توانند در کمترین سرعت نسبت به تعمیر وسیله شما اقدام نمایند.

کدهای ارور در ماشین های لباسشویی آزمایش چه معنایی دارند؟

شرکت آزمایش برای آن که کاربران و مصرف کنندگان بتوانند درک بهتری از مشکلات احتمالی ماشین لباسشویی داشته باشند کدهای ارور مخصوصی برای این دستگاه ها طراحی کرده است. این کدهای ارور یا پیغام های خطا به مصرف کننده با هدف آشنایی با مشکلات و خرابی های احتمالی و استفاده بهتر و اصولی تر از دستگاه ساخته شده اند. از مهم ترین کدهای ارور در ماشین های لباسشویی آزمایش می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • کد ارور dE : این ارور در صورتی که درب ماشین لباسشویی دچار مشکل شده باشد بر روی نمایشگر پنل ماشین لباسشویی ظاهر می گردد.
 • رفع ارور DE  : برای رفع این مشکل باید اتصالات قفل درب را بررسی کنید ، ممکن است درب انسداد پیدا کرده باشد که با چک کردن می توانید به سهولت این مورد را رفع کنید .
 • کد ارور IE : این ارور مربوط به جریان ورودی آب می باشد ، در صورتی که برای ورود آب به درون ماشین لباسشویی ۴ دقیقه زمان لازم باشد و سطح آب از ۲۴۸ بیشتر باشد و هم چنین ورود آب هشت دقیقه زمان می برد و سطح آب همچنان بیشتر از ۲۴۸ است و ورودی آب بیشتر از بیست دقیقه زمان می برد و مقدار سطح آب مشخص نیست .
 • رفع ارور IE  : ممکن است شیر ورودی آب بسته باشد که پس از بررسی در صورت بسته بودن آن را باز کنید تا آب جریان یابد ، هم چنین باید فشار آب نیز بررسی شود تا در حد نرمال باشد سپس سنسور آب را چک کنید (اگر سنسور خراب بود باید آب درون محفظه ماشین را سریعا تخلیه کرد تا باعث نشتی آب از ماشین نشود ) و فیلتر ها را بررسی کنید (معمولا فیلتر ها با کثیفی های بر جای مانده از لباس ها و گل و لای انسداد پیدا می کنند )
 • کد ارور OE : تخلیه آب پس از شستشوی البسه به خوبی انجام نمی شود و یا ماشین برای تخلیه آب زمان بیشتری می برد .
 • رفع ارور OE : در صورت مواجه با این ارور باید پمپ تخلیه آب چک شود زیرا این قسمت انسداد پیدا کرده است .
 • کد ارور FE  : این ارور زمانی نمایانگر می شود که آب از ماشین لباسشویی سر ریز شود ، سطح آب بیشتر از مقدار سطح نرمال است .
 • رفع ارور FE : برای حل این مشکل باید سنسور آب ، لوله هوا و شیر برقی از لحاظ سلامت بررسی شود .
 • کد ارور PE  : علت بوجود آمدن این ارور نرمال نبودن سطح آب است سطح آب کمتر از ۳۰۰-۱۰۰ است.
 • رفع ارور PE  : در این صورت باید اتصالات سنسور را بررسی کنید .
 • کد ارور TE  : در این حالت میزان درجه دما نرمال نیست ، دما یا صفر و زیر صفر است و یا اینکه نزدیک به صد درجه است .
 • رفع ارور TE  : در این ارور هیتر ماشین لباسشویی معیوب شده است و هم چنین باید سنسور آب را بررسی کنید .
 • کد ارور UE  : این ارور در صورت تعادل نداشتن ماشین لباسشویی است ، سرعت چرخش دیگ شستشو مناسب کارکرد ماشین لباسشویی نیست. 
 • رفع ارور UE  : ماشین لباسشویی را روی سطح زمین درست تراز کنید ، از پایه هایی که زیر ماشین لباسشویی جهت تراز کردن ماشین تعبیه شده است استفاده کنید و هم چنین ممکن است لباس هایی بیش از حد مجاز ماشین لباسشویی درون دیگ برای شستشو قرار داده اید چک کنید (به یاد داشته باشید لباس ها را فقط تا حد مجاز که برای هر مدل از ماشین لباسشویی متفاوت است قرار دهید و هم چنین با دست آن ها را درون محفظه مرتب کنید )
 • کد ارور LE : این ارور در صورتی که موتور دچار مشکل در کارکرد شده باشد رخ می دهد ، سرعت کارکرد و فرمان موتور بیش از حد نرمال است .
 • رفع ارور LE : برای رفع این مشکل موتور ماشین و اتصالات آن را بررسی کنید و در صورت مشکل جدی با تعمیرکار ماهر تماس بگیرید و از دست کاری موتور و قطعات مجاور آن بپرهیزید .
 • کد ارور EE  : مشکل در آلارم ماشین لباسشویی ایجاد شده است و دسترسی به حافظه پنل نمایشگر دچار عیب شده است .
 • رفع ارور EE  : در این صورت برنامه هایی که کاربر انتخاب می کند روی نمایشگر نمایش داده نمی شود و آلارم نیز روشن نمی شود .
 • کد ارور PF  : در این ارور با قطع شدن برق روبرو هستیم ، یعنی ماشین لباسشویی در حین کارکرد به دلیل قطع شدن برق خاموش می شود .
 • رفع ارور PF  : ممکن است علت بوجود آمدن این ارور مشکل در جریان برق رسانی به ماشین لباسشویی باشد ابتدا آن را چک کنید ، اگر فیوز برق پریده باشد آن را دوباره روشن کنید .
 • کد ارور CE  : در این ارور ماشین در حالت آفلاین قرار دارد و روشن نمی شود .
 • رفع ارور CE  : برق رسانی به موتور ماشین لباسشویی دچار آسیب شده است ، باید موتور و اتصالات آن را برای حصول اطمینان بررسی شود ، در صورتی که مشکلی وجود دارد باید از تعمیرکار مجرب کمک بگیرید تا آسیبی به ماشین لباسشویی وارد نگردد .
 • کد ارور HE : این ارور به دلیل خرابی در سنسور موتور بوجود آمده است زیرا اتصالات سنسور مشکل دارد و سیگنال های سنسور از دست می رود
 • رفع ارور HE  : برای رفع این عیب در ماشین لباسشویی ، سنسور موتور ماشین و اتصالات آن را چک کنید .

تعمیر کار حرفه ای ماشین لباسشویی آزمایش در کرج

در صورت خرابی و نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی آزمایش در کرج چه باید کرد؟

تعمیر ماشین لباسشویی آزمایش و بررسی مشکلات آن، کاری تخصصی و نیازمند دانش و تجربه است. در صورتی که افراد ناآشنا و غیرمتخصص نسبت به تعمیر این دستگاه ها اقدام نمایند، هم ممکن است خرابی بیشتر شود؛ هم در صورت بی احتیاطی و ایجاد اختلال در سیم کشی دستگاه، خطراتی مانند برق گرفتگی وجود دارد.

به همین جهت بهترین کار آن است که در صورت خراب شدن دستگاه، به مراکز تایید شده و مجاز برای تعمیر ماشین لباسشویی آزمایش مراجعه کرد. اگر در کرج یا استان البرز هستید، می توانید برای تعمیر دستگاه خود به تعمیرگاه کرج سرویس، نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آزمایش در کرج مراجعه نمایید. این مرکز خدمات پس از فروش آزمایش یکی از بهترین ها در کرج و استان البرز به شمار می آید. از مهم ترین مزایای این تعمیرگاه می توان به این موارد اشاره کرد:

توجه: اگر لباسشویی الجی شما با مشکل مواجه شده است و نیاز به تعمیر دارد می توانید با نمایندگی تعمیرات لباسشویی ال جی در کرج تماس بگیرید.

ویژگی های تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی آزمایش کرج سرویس

دقت و سرعت بالا در تعمیر: کرج سرویس با بهره گیری از کارشناسان کارآموزده و متخصص تعمیرات انواع خرابی های ماشین لباسشویی را با بالاترین سرعت انجام می دهد.

انجام خدمات تعمیر در محل: با استفاده از خدمات کرج سرویس، نیازی به حمل و نقل دستگاه نیست؛ شما می توانید خدمات مربوط به تعمیر ماشین لباسشویی را در منزل خود دریافت نمایید.

مشاوره و راهنمایی با کیفیت بالا: برای امور تخصصی نظیر تعمیرات ماشین لباسشویی آزمایش، راهنمایی های یک شخص باتجربه می تواند بسیار کارآمد باشد. کارشناسان این مرکز همواره به بهترین شکل نسبت به راهنمایی مصرف کنندگان اقدام می کنند.

تمامی این موارد، دلیلی است برای آن که کرج سرویس به عنوان یکی از شاخص ترین نمایندگی های تعمیرات ماشین لباسشویی آزمایش در کرج می تواند گزینه ای مناسب جهت خدمات پس از فروش لباسشویی آزمایش در کرج و استان البرز باشد.

Rate this page

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *