نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی کنوود در کرجاگر ماشین ظرفشویی کنوود شما طبیعی کار نمی کند یا نیاز به سرویس داشته باشد، طبیعتا به دنبال جایی قابل اطمینان و مناسب برای تعمیر و رسیدگی به دستگاه خود هستید؛ اگر ساکن استان البرز یا شهر کرج هستید، تعمیرگاه مجاز کرج سرویس، نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی کنوود در کرج می تواند به خوبی این مشکل شما را حل کند.

ماشین های ظرفشویی از جمله بهترین اختراعات بشر به شمار می آیند؛ چرا که فرآیند شستشوی ظروف را در کوتاه ترین زمان و به ساده ترین شکل ممکن به انجام می رسانند. علاوه بر آن، ماشین های ظرفشویی می توانند این کار را با دقتی بسیار بیشتر نسبت به انسان انجام دهند و در نهایت ظروفی پاکیزه تر، بدون لکه و کوچکترین آلودگی تحویل مصرف کننده بدهند.

اما گاهی ماشین ظرفشویی کار خود را به درستی انجام نمی دهد. ممکن است ظروف کامل و به شکلی مناسب تمیز نشوند، یا لکه هایی روی سطوح ظرف ها باقی بماند. ممکن است آب کشیدن ظرف ها به خوبی انجام نشود و نیاز مجدد به شستشوی آن ها وجود داشته باشد. این به آن معناست که ماشین ظرفشویی دچار مشکل شده و نیازمند بررسی و تعمیر است.

اگر ماشین ظرفشویی خراب شود، چه باید کرد؟ رایج ترین مشکلات ماشین های ظرفشویی kenwood چه هستند و چه راه حلی برای هر یک از آن ها وجود دارد؟ برای تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود در کرج باید به کجا و چه کسی مراجعه کرد؟

ما در ادامه این مطلب قصد داریم ضمن معرفی مرکز کرج سرویس، بعنوان تعمیرگاه مجاز و نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود در کرج به توضیحاتی درباره ماشین های ظرفشویی بپردازیم. هم چنین به این سوالات و سوالات مرتبط پاسخ خواهیم داد.

مقدمه ای درباره ماشین های ظرفشویی کنوود

پیش از آن که درباره کرج سرویس، نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود در کرج و خدمات این مجموعه توضیح دهیم، لازم است مقدمه ای درباره ماشین های ظرفشویی کنوود ارائه گردد.

برند کنوود سال هاست در زمینه تولید وسایل الکترونیکی و لوازم خانگی مختلف به عنوان یکی از برترین تولید کننده ها فعالیت می کند. یکی از مهم ترین و پر فروش ترین محصولات تولیدی شرکت کنوود، ماشین های ظرفشویی این شرکت هستند که در ایران نیز از محبوبیت بالایی برخوردارند. این دستگاه ها مزیت هایی دارند که موجب کاربرد بالا و محبوبیت زیادشان شده است. از جمله:

 • داشتن سه قفسه برای ظرف های کثیف
 • کشوهای جادار و منعطف
 • مجهز بودن به سنسوری مخصوص برای تشخیص نشت آب
 • ویژگی Storm Wash یا شستشوی طوفانی که به شکلی موثر موجب پاکیزگی و نظافت ظروف می شود
 • سر و صدای بسیار پایین

تمامی این موارد ماشین های ظرفشویی کنوود را به گزینه ای بسیار مناسب برای مصرف کنندگان تبدیل کرده است. در ادامه مطلب، به توضیح درباره شایع ترین مشکلات و خرابی های این دستگاه ها و دلایل آن و همچنین معرفی بیشتر تعمیرگاه کرج سرویس می پردازیم.

تعمیرگاه مجاز ماشین ظرفشویی کنوود در کرج

رایج ترین مشکلات و خرابی ها در تعمیرات ماشین ظرفشویی کنوود

نیاز به شستن ظرف ها یک نیاز روزمره است و به همین دلیل، ماشین های ظرفشویی کاربرد بسیار زیادی دارند. ماشین های ظرفشویی کنوود متناسب با این حجم بالای مصرف ساخته شده اند و کار خود را به بهترین شکل انجام می دهند؛ اما با این حال، مانند هر وسیله پر مصرف دیگری، این دستگاه ها نیز ممکن است دچار اختلالاتی شوند و کار خود را به درستی انجام ندهند. در این شرایط نیاز به بررسی و تعمیرات جزیی یا کلی ماشین ظرفشویی وجود خواهد داشت.

کارشناسان مرکز کرج سرویس، که به عنوان تعمیرگاه مجاز و نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی کنوود در کرج و استان البرز فعالیت می کند با تمامی این مشکلات آشنایی دارند؛ این کارشناسان ضمن داشتن تخصص بالا و تجربه کاربردی در زمینه تعمیر و عیب یابی ماشین های ظرفشویی، می توانند به خوبی شما را در زمینه استفاده از ماشین ظرفشویی راهنمایی کنند و پاسخگوی سوالات شما باشند.

از جمله مهم ترین و رایج ترین مشکلاتی که می تواند برای ماشین های ظرفشویی کنوود پیش آید عبارتند از:

 • کار نکردن ماشین ظرفشویی:

اگر ماشین ظرفشویی روشن نشود یا کار نکند، موجب نگرانی زیادی در مصرف کننده ها می شود. روشن نشدن و کار نکردن ماشین ظرفشویی می تواند به دلایل متعددی باشد. اولین دلیل وجود مشکل در اتصال به پریز برق و جریان الکتریسیته است. از دلایل دیگر می توان به خراب شدن قفل درب دستگاه و بسته نشدن درب اشاره کرد. در این شرایط نیز ماشین ظرفشویی شروع به کار نمی کند.

هم چنین وجود اختلال در تایمر ماشین ظرفشویی نیز می تواند در این زمینه نقش داشته باشد. از جمله دلایل دیگر که تخصصی تر هستند، اختلال در فیوز حرارتی، سلکتور دستگاه و رله استارت را می توان نام برد. همان طور که مشخص است، دلیل چنین مشکلی می تواند یک امر جزیی یا یک مشکل تخصصی باشد. بنابراین بهترین کار استفاده از کمک کارشناسان تعمیر است .

 • وجود نشتی آب در ماشین ظرفشویی

از جمله مشکلات بسیار رایج و البته بسیار آسیب زا برای ماشین های ظرفشویی، آبریزش دستگاه یا همان نشتی دادن آب از دستگاه است. نشانه چنین مشکلی وجود آب در حین فرآیند شستشو در محل قرار گرفتن ماشین است.

از اصلی ترین دلایل وجود نشتی آب در ماشین ظرفشویی می توان به این موارد اشاره کرد: خراب شدن واشر لاستیکی دستگاه و بستی که دور درب وجود دارد؛ پارگی یا مسدود شدن شلنگ مخصوص تخلیه آب؛ خرابی پمپ دستگاه.

 • بوی نامطبوع در داخل دستگاه ماشین ظرفشویی

از مشکلات آزار دهنده دیگر در رابطه با ماشین های ظرفشویی می توان به بوی بد و نامطبوع در داخل دستگاه اشاره کرد. به این مشکل باید فورا رسیدگی کرد چرا که بی توجهی به آن فقط روند آن را بدتر و شدید تر می کند.

اصلی ترین دلیل برای این مشکل، اختلال در فیلتر دستگاه است. مسدود شدن فیلتر ماشین ظرفشویی می تواند موجب باقی ماندن ذرات غذای روی ظروف شود. با توجه به مرطوب بودن محیط داخلی دستگاه، این امر زمینه ساز فساد و رشد باکتری ها می گردد؛ نتیجه آن که بوی نامطبوعی در دستگاه پدید می آید.

 • شستشوی ناقص یا تمیز نشدن ظرف ها

این مشکل که می تواند زحمت زیادی را برای مصرف کننده ایجاد کند، ناشی از تمیز نبودن خود دستگاه است. برای رفع این مشکل باید پسماندها، ذرات غذایی باقی مانده و هر گونه آلودگی محیط داخلی دستگاه را برطرف نمایید. اگر پودر یا مایع شوینده غیراستانداردی در داخل دستگاه ریخته شود هم فرآیند تمیز شدن ظروف دچار مشکل می شود. هم چنین فشار کم آب و اختلال در عملکرد بازوهای آبپاش (اسپری) می تواند دلیلی بر شستشوی ناقص ظروف باشد.

همان طور که گفته شد، بسیاری از این مشکلات به دلایل فنی و تخصصی به وجود می آیند. برای رفع این گونه مشکلات، بهترین کار مراجعه به کارشناسان و متخصصان این حوزه است. در همین راستا، متخصصان با تجربه مرکز کرج سرویس، نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود در کرج آماده خدمت رسانی و رفع مشکلات ماشین های ظرفشویی کنوود شما هستند.

معنی و مفهوم ارورها و کدهای خطای ماشین ظرفشویی کنوود چیست؟

در ادامه لیستی از مهم ترین ارورها و کدهای خطای ماشین ظرفشویی کنوود به همراه مفهومشان آورده می شود. هدف از طراحی این کدهای خطا، ارتباط موثرتر با مصرف کننده و کمک به مصرف کنندگان جهت استفاده راحت تر از محصول است. از جمله مهم ترین کدهای خطای ماشین های ظرفشویی کنوود عبارتند از:

 • کد  ارور F1: پیغام خطای نشتی آب به دلیل وجود مشکل در شیلنگ خروجی آب.
 • کد  ارور F2: ارور خطای مربوط به تخلیه نشدن آب به دلیل وجود مشکل در لوله خروجی آب و مسدود شدن فیلتر.
 • کد  ارور F3: به وجودآمدن  مشکل در مسیر ورودی آب به داخل دستگاه به دلیل مشکل شیر برقی و یا خرابی اکو استاپ.
 • کد  ارور F5: پیغام خطای مربوط به کافی نبودن آب داخل دستگاه.
 • کد  ارور F6: خطای مربوط به سنسور گرمای دستگاه.
 • کد  ارور F7: بالاتر بودن درجه حرارت داخل ماشین ظرفشویی بیش از حد عادی به دلیل وجود مشکل در سنسور دما.
 • کد  ارور F8:خطای مربوط به گرم نشدن آب داخل دستگاه به دلیل خرابی المنت.
 • کد  ارور F9: مشکل مربوط به محل قرار گیری دستگاه.
 • کد  ارور FE: مشکل مربوط به برد الکتریکی.

تعمیر کار حرفه ای ماشین ظرفشویی کنوود در کرج

در صورت خرابی و نیاز به تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود در کرج چه باید کرد؟

برای عیب یابی، تعمیر و رفع مشکلات دستگاه های ظرفشویی کنوود بهتر است با مراکز مورد تایید و مجازی که برای این کار مشغول به کارند تماس گرفت و پس از مشاوره و راهنمایی، نسبت به تعمیر اقدام کرد. اگر ساکن شهر کرج و محدوده استان البرز هستید، کرج سرویس که سال هاست به عنوان نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی کنوود در کرج فعالیت می کند، می تواند مشکل شما را به خوبی حل کند. از جمله مهم ترین مزایای تعمیرگاه کرج سرویس که آن را به یکی از بهترین ها بعنوان نمایندگی تعمیرات کنوود در کرج تبدیل می کند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

ویژگی های تعمیرگاه مجاز ماشین ظرفشویی کنوود کرج سرویس

استفاده از کارشناسان مجرب و با تعهد: تعمیرگاه کرج سرویس با به کارگیری توانمندترین و با دانش ترین افراد در این حیطه، کیفیت خدمات ارائه شده را تضمین می کند. این کارشناسان  می توانند به خوبی مشکلات ماشین ظرفشویی کنوود شما را عیب یابی کنند و تعمیرات لازم را انجام دهند.

تعمیرات سریع: کارشناسان مرکز کرج سرویس می توانند با سرعت بالا و حفظ دقت و کیفیت کار، تعمیرات دستگاه شما را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام دهند. هم چنین خدمات این مرکز با هماهنگی با خود مصرف کننده انجام می شود و تمام مراحل با مشتریان هماهنگ می شوند.

تعمیر در محل: کرج سرویس، نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود در کرج مفتخر است که خدمات پس از فروش ماشین های ظرفشویی کنوود را به شیوه ای ارائه می دهد که برای مشتریان بیشترین آسودگی را به همراه داشته باشد. خدمات تعمیر، در منزل مشتریان انجام می شود تا نیازی به حمل و نقل دستگاه نباشد.

تمامی این موارد، دلیلی است برای آن که کرج سرویس به عنوان یکی از شاخص ترین نمایندگی های تعمیرات ماشین ظرفشویی کنوود در کرج می تواند گزینه ای مناسب جهت خدمات پس از فروش و تعمیرات ماشین ظرفشویی در کرج و استان البرز باشد.

Rate this page

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *