نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی هوور در کرجخراب شدن و ایراد پیدا کردن ماشین لباسشویی، از آن دست معضلاتی است که می تواند بسیار مشکل ساز، پر زحمت و پر دردسر باشد؛ چرا که نیاز به داشتن لباس های پاکیزه و تمیز و نظافت لباس ها یک نیاز مستمر و همیشگی در همه خانه هاست. اما به هر حال، تمام دستگاه های ماشین لباسشویی در معرض خراب شدن و نیاز به تعمیرات قرار دارند. مرکز تعمیرات لوازم خانگی کرج سرویس، تعمیرگاهی قابل اطمینان و با سابقه است که می تواند مشکلات مربوط به ماشین لباسشویی هوور شما را به خوبی برطرف نماید. مرکز تعمیر کرج سرویس، با تکیه بر سابقه درخشان خود و به کارگیری متخصصان با دانش و متعهد، می تواند به عنوان نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی هوور در کرج خیال شما را از این بابت راحت کند.

ممکن است سوالاتی در این زمینه در ذهن شما جریان داشته باشند. سوالاتی مانند این که معمولا دستگاه های ماشین لباسشویی دچار چه خرابی هایی می شوند؟ این خرابی ها به چه دلایلی ایجاد می شوند و چگونه می توان آن ها را تعمیر و برطرف کرد؟ عمر مفید یک ماشین لباسشویی چقدر است؟ برای تعمیر ماشین لباسشویی در کرج باید از چه کسی کمک گرفت؟ و…

ما در این مطلب قصد داریم ضمن بیان اطلاعاتی مفید و کاربردی درباره تعمیر ماشین لباسشویی هوور، سوالاتی مانند موارد بالا را پاسخ دهیم؛ هم چنین در همین راستا به معرفی خدمات و مزایای کرج سرویس، نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی هوور در کرج خواهیم پرداخت.

خرابی های معمول و رایج در تعمیرات ماشین های لباسشویی هوور

متخصصانی که در نمایندگی هوور کرج سرویس حضور دارند، با انواع ماشین های لباسشویی آشنایی دارند و بر همه مشکلات و خرابی های ممکن مسلطند؛ چه مشکلات رایج و چه مشکلات و خرابی های خاص و نادر. به همین دلیل می توانند مرجع مناسبی برای حل مشکلات لباسشویی هوور شما باشند.

ماشین های لباسشویی یکی از مهم ترین وسایل هر خانه به حساب می آیند. با توجه به نیاز مداوم نظافت لباس ها و پارچه ها، کاربرد این وسیله دائمی است. به همین دلیل، ممکن است مانند هر وسیله پرمصرف دیگری، این دستگاه ها نیز دچار خرابی ها و اختلالات مختلف شوند و نیازمند تعمیر باشند. از سوی دیگر، تخصصی بودن و پیشرفته بودن تکنولوژی به کار رفته در ساخت ماشین لباسشویی های امروزی باعث می شود تا نتوان تعمیر آن را به هر جایی سپرد.

برای تعمیر ماشین های لباسشویی، بهترین کار مراجعه به مراکز تایید شده و قابل اطمینان مربوط به این کار است. مرکز کرج سرویس، نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی هوور در کرج  است؛ این مرکز با تکیه بر دانش، تعهد و مهارت های کارشناسان خود یکی از بهترین ارائه دهندگان خدمات پس از فروش لباسشویی هوور در کرج به شمار می آید.

تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی هوور در کرج

معمولا اکثر مراجعه کنندگان به این مرکز، به خاطر مشکلات رایجی در لباسشویی خود نسبت به تعمیر دستگاه اقدام می کنند. از جمله رایج ترین و معمول ترین مشکلات ماشین لباسشویی هوور عبارتند از:

 • حرکات لرزشی و پرشی شدید ماشین لباسشویی هوور:

کمتر ماشین لباسشویی را می توان پیدا کرد که هیچ گونه لرزشی نداشته باشد. لرزیدن ماشین لباسشویی در حد اندک، امری کاملا طبیعی است. اما اگر لرزش دستگاه نسبت به قبل شدیدتر و بیشتر شده و حالت پرشی دارد غیر طبیعی است. ممکن است دلیل این اتفاق تراز نبودن دستگاه روی سطح زمین باشد یا اینکه به دلیل جدایی کمک فنر و شاسی چنین حالتی پیش آید.

 • عدم تخلیه آب از دستگاه:

اگر آب از ماشین لباسشویی تخلیه نشود، دلیل آن را می توان در دو مورد جستجو کرد:

 1. پمپ دستگاه خراب شده است.
 2. مشکلی در فیلتر به وجود آمده است.

در چنین شرایطی اولین اقدام ضروری تخلیه آب داخل دستگاه با بیرون کشیدن شلنگ تخلیه است. پس از آن باید نسبت به تعمیر اقدام کرد و از یک مرکز قابل اطمینان کمک گرفت.

 • سر و صدای زیاد و غیرطبیعی دستگاه:

با پیشرفت تکنولوژی امروزه ماشین های لباسشویی کم سر و صدایی تولید شده اند که در حین کار کردن عمدتا ساکت هستند. بنابراین اگر ماشین لباسشویی در هر یک از مراحل کار خود صدایی غیرطبیعی و نامتعارف که از حالت معمول آن متفاوت است ایجاد کند، نشانه ایراد در کار دستگاه است. این ایراد می تواند به دلیل گیر کردن یک قطعه یا مشکلی در دیگ باشد و حتما برای رفع آن باید دستگاه را تعمیر کرد.

 • نچرخیدن دستگاه:

یکی دیگر از مشکلات رایج و متداول در ماشین های لباسشویی هوور نچرخیدن دیگ شستشو و ثابت ماندن آن است. از دلایل احتمالی ایجاد این مشکل می توان به اختلال در عملکرد سنسورهای درون دستگاه، اختلال در کمربند درایو یا یک خرابی در موتور دستگاه اشاره کرد. آن چه مشخص است، ضرورت رسیدگی به این مشکل به صورت حرفه ای و توسط کارشناسان نمایندگی تعمیرات هوور کرج سرویس و سایر مراکز مربوطه است.

 • مشکل در آب گیری دستگاه:

گاهی اوقات دستگاه قادر به آبگیری نیست یا آبگیری به هوور انجام می شود. این مشکل می تواند دلایل مختلفی داشته باشد. مثلا باز بودن درب ماشین لباسشویی، از بین رفتن اتصال و ارتباط بین کلید تایمر و خراب بودن میکروسوئیچ.

 • باز نشدن درب ماشین لباسشویی هوور:

اگر پس از شستشوی لباس ها، درب ماشین لباسشویی باز نمی شود، ممکن است مشکلی در قفل درب و یا فرآیند تخلیه آب باشد.

 • آب گیری پیوسته که قطع نمی شود:

یکی از مشکلات نسبتا معمول در ماشین های لباسشویی قطع نشدن فرآیند آبگیری دستگاه است. خرابی شیر ورودی آب دستگاه، می تواند موجب چنین مشکلی شود که نتیجه آن بیش از حد زیاد شدن آب درون دیگ است.

هم چنین مشکل قطع نشدن آبگیری دستگاه می تواند به دلیل مشکل در تایمر دستگاه، سوییچ فشار و فشار کم آب باشد. برای تشخیص این که دلیل اصلی مشکل چیست، می توان برق دستگاه را قطع نمود. اگر هم چنان آب در حال ورود به داخل دیگ بود، پس یعنی مشکل از شیر ورودی دستگاه است. اما اگر با قطع برق این فرایند مشکل ساز قطع شد، پس مشکلی در قطعات الکترونیکی تعبیه شده در ماشین لباسشویی وجود دارد.

 • روشن نشدن ماشین لباسشویی هوور:

یکی دیگر از مشکلات مربوط به ماشین های لباسشویی هوور که موجب نگرانی مصرف کنندگان می شود، روشن نشدن دستگاه است. اولین کاری که باید در چنین شرایطی انجام داد، بررسی اتصال دستگاه به برق و پریز برق است.

اگر مشکل از اتصال برق نباشد، دلیل احتمالی روشن نشدن ماشین لباسشویی می تواند مشکل در سوییچ درب دستگاه باشد.

متخصصان مرکز کرج سرویس، نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی هوور در کرج ضمن راهنمایی شما در زمینه مشکلات مربوط به ماشین لباسشویی، می توانند در کمترین سرعت نسبت به تعمیر وسیله شما اقدام نمایند.

ارور ها و کدهای خطای متداول لباسشویی هوور:

 • کد   ارور E00: سیم کشی لباسشویی مشکل دارد. بردهای کنترلی طراحی شده از عملکرد مناسبی برخوردار نیستند.
 • کد   ارور E01: مشکل بسته نشدن درب ماشین لباسشویی. عوامل خارجی مانع از بسته شدن درب می‌شوند. برد کنترلی فرمان بسته شدن درب را صادر نمی‌کند. میکروسوییچ درب دچار مشکل شده است.
 • کد   ارور E02: لباسشویی به خوبی آبگیری نمی‌کند. فیلتر ورودی آب مسدود شده یا شلنگ ورود آب پیچ خورده است. آب به طول کامل قطع شده است. شیر برقی خراب شده و کار نمی‌کند. سنسور تنظیم میزان سطح آب دچار مشکل شده است. برد لباسشویی فرمان آبگیری را صادر نمی‌کند. شیر آب لباسشویی بسته است.
 • کد   ارور E03: پیغام اخطار آب لباسشویی تخلیه نمی‌شود. پمپ تخلیه لباسشویی کار نمی‌کند. شلنگ تخلیه آب مسدود شده است. سیم‌های درون دستگاه قطع شده یا اتصالی کرده‌اند. برد لباسشویی دچار مشکل شده است.
 • کد   ارور E04: دستگاه یا آبگیری نمی‌کند یا آب بیش از حد وارد دستگاه می‌شود. شیر برقی دستگاه از کار افتاده است.
 • کد   ارور E05: سنسور دما از کار افتاده است. دمای آب لباسشویی قابل تنظیم نیست. ارتباط برد و سنسور دما قطع شده است.
 • کد   ارور E06: ایراد پیدا کردن سیم کشی لباسشویی. بروز مشکل در بردهای کنترلی لباسشویی.
 • کد   ارور E07: موتور لباسشویی از عملکرد مناسبی برخوردار نیست. زغال‌ های درون موتور تمام شده‌ است.
 • کد   ارور E08: تاکوی ماشین لباسشویی مدار باز یا اتصال کوتاه است. خطای سرعت سنج موتور.
 • کد   ارور E09: اتصال کوتاه مدار ترایاک موتور در ماژول الکترونیکی را بررسی نمایید.
 • کد   ارور E10: خطای انتخاب‌گر برنامه ماشین لباسشویی می باشد.
 • کد   ارور E12: خطای ارتباط بین برد کنترل الکترونیکی و دسته سیم ها می باشد.
 • کد   ارور E13: خطای ارتباط بین برد ها و دسته سیم ها می باشد.
 • کد   ارور E14: پیغام تشخیص خطای گرم کردن آب یا خطای برد اصلی می باشد.
 • کد   ارور E15: ماژول کنترل معیوب کنترل کورور برنامه ریزی نشده است.
 • کد   ارور E16: علت ظاهرشدن این کد خطا اتصال کوتاه المنت حرارتی آب می باشد.
 • کد   ارور E17:اخطار نبود سیگنال ار تاکومتر موتور می باشد.
 • کد   ارور E18: علت این کد ارور رساندن این پیغام است که ماژول کنترل معیوب است، همچنین می تواند از فرکانس برق ورودی نادرست باشد.

تعمیر کار حرفه ای ماشین لباسشویی هوور در کرج

در صورت خرابی و نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی هوور در کرج چه باید کرد؟

تعمیر ماشین لباسشویی هوور و بررسی مشکلات آن، کاری تخصصی و نیازمند دانش و تجربه است. در صورتی که افراد ناآشنا و غیرمتخصص نسبت به تعمیر این دستگاه ها اقدام نمایند، هم ممکن است خرابی بیشتر شود؛ هم در صورت بی احتیاطی و ایجاد اختلال در سیم کشی دستگاه، خطراتی مانند برق گرفتگی وجود دارد.

به همین جهت بهترین کار آن است که در صورت خراب شدن دستگاه، به مراکز تایید شده و مجاز برای تعمیر ماشین لباسشویی هوور مراجعه کرد. اگر در کرج یا استان البرز هستید، می توانید برای تعمیر دستگاه خود به تعمیرگاه کرج سرویس، نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی هوور در کرج مراجعه نمایید. این مرکز خدمات پس از فروش هوور یکی از بهترین ها در کرج و استان البرز به شمار می آید. از مهم ترین مزایای این تعمیرگاه می توان به این موارد اشاره کرد:

ویژگی های تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی هوور کرج سرویس

دقت و سرعت بالا در تعمیر: کرج سرویس با بهره گیری از کارشناسان کارآموزده و متخصص تعمیرات انواع خرابی های ماشین لباسشویی را با بالاترین سرعت انجام می دهد.

انجام خدمات تعمیر در محل: با استفاده از خدمات کرج سرویس، نیازی به حمل و نقل دستگاه نیست؛ شما می توانید خدمات مربوط به تعمیر ماشین لباسشویی را در منزل خود دریافت نمایید.

مشاوره و راهنمایی با کیفیت بالا: برای امور تخصصی نظیر تعمیرات ماشین لباسشویی هوور، راهنمایی های یک شخص باتجربه می تواند بسیار کارآمد باشد. کارشناسان این مرکز همواره به بهترین شکل نسبت به راهنمایی مصرف کنندگان اقدام می کنند.

تمامی این موارد، دلیلی است برای آن که کرج سرویس به عنوان یکی از شاخص ترین نمایندگی های تعمیرات ماشین لباسشویی هوور در کرج می تواند گزینه ای مناسب جهت خدمات پس از فروش لباسشویی هوور در کرج و استان البرز باشد.

Rate this page

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *