نمایندگی تعمیرات مایکروفر و مایکروویو کندی در کرجعمدتا وسایل برقی آشپزخانه بدین دلیل خریداری می شوند تا شما را در آشپزی و تسریع این کار همراهی نمایند. به عبارت دیگر با خرید این دستگاه ها، دستیاران کاربلدی را به آشپزخانه خود راه می دهید که تا حد زیادی خیال شما را از بابت انجام کار راحت می کند. یکی از کاربردی ترین لوازم برقی آشپزخانه که تقریبا در هر آشپزخانه ای یافت می شود، مایکروفر و مایکروویو کندی است که شما را در گرم کردن غذا ها و پخت آن ها همراهی می کنند. تعمیرگاه کرج سرویس بعنوان نمایندگی تعمیرات مایکروفر کندی در کرج و یکی از تخصصی ترین مراکز تعمیر مایکروفر کندی کرج و استان البرز، آماده پذیرش تعمیرات دستگاه شما است. ما در این زمینه در تلاشیم تا بهترین و با کیفیت ترین خدمات را به شما عزیزان ارائه دهیم.

ممکن است سوالاتی در این زمینه در ذهن شما جریان داشته باشند. سوالاتی مانند این که معمولا دستگاه های مایکروفر و مایکروویو دچار چه خرابی هایی می شوند؟ این خرابی ها به چه دلایلی ایجاد می شوند و چگونه می توان آن ها را تعمیر و برطرف کرد؟ عمر مفید یک ماکروفر چقدر است؟ برای تعمیر مایکروفر در کرج باید از چه کسی کمک گرفت؟ و…

ما در این مطلب قصد داریم ضمن بیان اطلاعاتی مفید و کاربردی درباره تعمیر ماکروفر کندی، سوالاتی مانند موارد بالا را پاسخ دهیم؛ هم چنین در همین راستا به معرفی خدمات و مزایای کرج سرویس، نمایندگی تعمیرات مایکروویو کندی در کرج خواهیم پرداخت.

مشکلات رایج در تعمیرات مایکروفر و مایکروویو کندی

علل مختلفی در خرابی مایکروفر و یا سولاردام دخیل هستند و نشانه های خرابی در یک دستگاه با یکدیگر تفاوت دارد. با توجه به سوالات رایجی که در این زمینه وجود دارد، نمایندگی تعمیرات ماکروفر و مایکروویو کندی در کرج برخی از این علل و راه های رفع آن را با شما به اشتراک می گذارد.

علل خرابی مایکروفر

علت خرابی مایکروفر و یا سولاردام در اکثر مواقع به نحوه استفاده از دستگاه مرتبط می شود که البته رعایت نکردن استانداردهای دستگاه، منجر به کوتاه تر شدن عمر مصرفی دستگاه می شود.

تعمیرگاه مجاز مایکروفر و مایکروویو کندی در کرج

با گذر زمان و افزایش مدت زمان استفاده از دستگاهتان، ممکن است مایکروفر شما به مرور زمان دچار عیوب و مشکلاتی شود. از جمله:

 1. روشن نشدن مایکروفر و مایکروویو کندی

یکی از متداول ترین مشکلاتی که با آن مواجه می شوید، روشن نشدن مایکروفر و مایکروویو کندی شما است. در صورت بروز چنین مشکلی در ابتدا جریان برق و پریز خود را بررسی کنید تا از در جریان بودن برق در پریز مطئن شوید. اگر در جریان برق مشکلی دیده نشد، احتمالا برد اصلی دستگاهتان دچار مشکل شده است. تعمیر برد اصلی مایکروفر کاری است کاملا تخصصی و به شما پیشنهاد می کنیم این کار را به تیم تخصصی ما در نمایندگی تعمیرات مایکروویو کندی در کرج بسپارید.

 1. جرقه زدن مایکروویو

ممکن است هنگامی که با دستگاهتان کار می کنید، متوجه جرقه ها متوالی در درون دستگاهتان شوید. در وهله اول باید دستگاهتان را ازبرق کشیده و آن را خاموش کرده و درون آن را خالی کنید. برای بررسی این عیب، در ابتدا ظرفی که در دستگاه قرار داده اید را بررسی کنید. اگر ظرفتان فلزی یا آلومینیومی نبود، احتمال می رود که مشکل از قطعاتی مانند مگنترون، خازن یا پایه فلزی دستگاه باشد.

 1. کار نکرن لامپ مایکروفر و سولاردام

گاها خراب شدن مایکروفر و سولاردام کندی به معنای کار نکردن لامپ درونی دستگاهتان است. لامپ دستگاه ممکن است در سه حالت خراب باشد:

 • چشمک زن باشد
 • کم نور باشد
 • خاموش باشد

که البته روش های رفع هر یک با دیگری متفاوت است. برای مثال اگر لامپ دستگاهتان روشن نمی شود، به معنای سوختن لامپ است که باید آن را تعویض کنید. اگر تنظیمات دستگاهتان بهم ریخته باشد، نور لامپتان کم می شود و باید تنظیمات را مجددا انجام دهید. در انتها اگر لامپ شما چشمک زن باشد، بدین معنی است که لامپ شما نیاز به تعویض شدن دارد.

 1. از کار افتادن گریل مایکروویو کندی

در این حالت باید ترموستات، المنت و برد اصلی دستگاهتان را بررسی کنید. افراد حرفه ای و متخصص در این زمینه چون تعمیرگاه کرج سرویس بعنوان نمایندگی مجاز تعمیرات مایکروویو  و مایکروفر کندی در کرج، ترجیح می دهند در ابتدا ترموستات و المنت را بررس یکنند و اگر در این دو قطعه مشکلی را تشخیص ندادند، در مرحله آخر برد دستگاه را تعمیر می کنند؛ چرا که احتمال خرابی برد کمتر از هر قطعه دیگری است.

 1. سینی گردان مایکروویوتان نمی چرخد

یکی دیگر از مشکلات مایکروفر، نچرخیدن سینی گردان آن است. از اصلی ترین دلایل بروز این مشکل، خرابی در موتور آن است. پس لازم است موتور سینی گردان را به طور کامل بررسی کنید و طبق نظر کارشناسان آن را تعمیر و حتی تعویض کنید. به شما پیشنهاد می کنیم حتما به مراکز مجاز تعمیرات لوازم خانگی مانند نمایندگی تعمیرات مایکروویو کندی کرج سرویس مراجعه کنید تا مطمئن شوید  که قطعات تعویضی شما اصل و با کیفیت هستند.

 1. سوختن مداوم فیوز سولاردام و مایکروویو

از دیگر علت های خرابی مایکروفر و سولاردام شما، سوختن فیوز است که برای رفع این مشکل لازم است خازن و دیود دستگاهتان را به طور کامل بررسی کنید. پس از اندازه گیری میزان ولتاژ دستگاه و خالی کردن ولتاژ خازن، اگر متوجه شدید این قطعه و دیود مشکل خاصی را نمایش نمی دهند، مگنترون دستگاهتان را بررسی کنید. این کار امری است کاملا تخصصی که ما به شما پیشنهاد می کنیم برای رفع هر چه بهتر این مشکل، دستگاهتان را به متخصصین مجرب در نمایندگی تعمیرات مایکروفر کندی در کرج، بسپارید.

 1. گرم نشدن غذا در مایکروفر

گاها پیش می آید که باوجود تنظیمات صحیح برای گرم کردن غذا، غذا آنطور که شاید و باید است گرم نمی شود. برای بررسی این مشکل باید چندین قطعه را به طور کامل بررسی کنید. خازن و دیود از اصلی ترین قطعاتی هستند که اغلب موجب خرابی دستگاه در این زمینه می شوند. توجه کنید که خازن مایکروفر به دلیل داشتن ولتاژ بالا، خالی کردن ولتاژ آن مهارت خاصی را میطلبد. برای این امر توصیه می کنیم دستگاه خود را به نمایندگی تعمیرات ماکروفر کندی در کرج که متشکل از نیروهای کارآزموده است، بسپارید.

 1. خاموش شدن ناگهانی مایکروفر و سولاردام کندی

ممکن است برای شما پیش آمده باشد که دستگاهتان در حین کار کردن، به طور ناگهانی خاموش شود. از اصلی ترین دلایل بروز این مشکل، خرابی در میکروسوئیچ های درب مایکروویو است که باز یا بسته بودن درب دستگاه را به درستی تشخیص نمی دهد. از آنجائیکه باز کردن درب مایکروفر موجب توقف کار کرد دستگاه می شود، در نتیجه با خراب شدن این قطعه، مایکروویو به یکباره و ناگهانی خاموش می شود. تعویض میکروسوئیچ پیشنهاد ما در این شرایط است.

از دیگر عواملی که موجب خاموش شدن ناگهانی دستگاهتان می شود، خراب شدن برد اصلی و همچنین صفحه لمسی یا کلید های مایکروویوتان است. با توجه به اهمیت و حساسیتی که برد اصلی دارد، در ابتدا بهتر سایر قطعت را چک کنید و در صورت اطمینان از سالم بودن تمامی قطعات، برد اصلی را بررسی و تعمیر کنید.

تعمیر کار حرفه ای ماکروفر کندی در کرج

نکاتی که باید در هنگام استفاده از مایکروویو و مایکروفر به آن دقت کنید:

 • ترجیحا از ظروف مخصوصی که دستگاه در اختیارتان قرار می دهد برای پخت غذا استفاده کنید و از قرار دادن ظروف فوم، چوبی و فلزی در مایکروفر بپرهیزید.
 • از قرار دادن مایعات اشتعال پذیر در مایکروویو ممناعت کنید.
 • مگر زمانی که تنظیمات مایکروویو خود را در حالت پاکسازی فضای درون دستگاه خود قرار داده اید، جدا از روشن کردن و خالی نگه داشتن دستگاه که آسیب جدی به موتور آن می رساند، بپرهیزید.
 • برای پخت و پز درون دستگاه از ظروف در بسته استفاده نکنید.
 • شی و وسایل سنگین را بر روی دستگاه مخصوصا در هنگام کار کردن آن، قرار ندهید.

در صورت خرابی و نیاز به تعمیر مایکروفر کندی در کرج چه باید کرد؟

تعمیر مایکروفر و مایکروویو کندی و بررسی مشکلات آن، کاری تخصصی و نیازمند دانش و تجربه است. در صورتی که افراد ناآشنا و غیرمتخصص نسبت به تعمیر این دستگاه ها اقدام نمایند، هم ممکن است خرابی بیشتر شود؛ هم در صورت بی احتیاطی و ایجاد اختلال در سیم کشی دستگاه، خطراتی مانند برق گرفتگی وجود دارد.

به همین جهت بهترین کار آن است که در صورت خراب شدن دستگاه، به مراکز تایید شده و مجاز برای تعمیر مایکروفر و مایکروویو کندی مراجعه کرد. اگر در کرج یا استان البرز هستید، می توانید برای تعمیر دستگاه خود به تعمیرگاه مجاز کرج سرویس، نمایندگی تعمیرات کندی در کرج مراجعه نمایید. این مرکز خدمات پس از فروش کندی یکی از بهترین ها در کرج و استان البرز به شمار می آید. از مهم ترین مزایای این تعمیرگاه می توان به این موارد اشاره کرد:

ویژگی های تعمیرگاه مجاز ماکروفر و ماکروویو کندی کرج سرویس

دقت و سرعت بالا در تعمیر: کرج سرویس با بهره گیری از کارشناسان کارآموزده و متخصص تعمیرات انواع خرابی های مایکروفر و مایکروویو را با بالاترین سرعت انجام می دهد.

انجام خدمات تعمیر در محل: با استفاده از خدمات کرج سرویس، نیازی به حمل و نقل دستگاه نیست؛ شما می توانید خدمات مربوط به تعمیر ماکروفر را در منزل خود دریافت نمایید.

مشاوره و راهنمایی با کیفیت بالا: برای امور تخصصی نظیر تعمیرات مایکروفر و مایکروویو کندی، راهنمایی های یک شخص باتجربه می تواند بسیار کارآمد باشد. کارشناسان این مرکز همواره به بهترین شکل نسبت به راهنمایی مصرف کنندگان اقدام می کنند.

تمامی این موارد، دلیلی است برای آن که کرج سرویس به عنوان یکی از شاخص ترین نمایندگی های تعمیرات مایکروفر و مایکروویو کندی در کرج می تواند گزینه ای مناسب جهت خدمات پس از فروش ماکروفر کندی در کرج و استان البرز باشد.

Rate this page

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *