نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما در کرجخراب شدن و ایراد پیدا کردن ماشین لباسشویی، از آن دست معضلاتی است که می تواند بسیار مشکل ساز، پر زحمت و پر دردسر باشد؛ چرا که نیاز به داشتن لباس های پاکیزه و تمیز و نظافت لباس ها یک نیاز مستمر و همیشگی در همه خانه هاست. اما به هر حال، تمام دستگاه های ماشین لباسشویی در معرض خراب شدن و نیاز به تعمیرات قرار دارند. مرکز تعمیرات لوازم خانگی کرج سرویس، تعمیرگاهی قابل اطمینان و با سابقه است که می تواند مشکلات مربوط به ماشین لباسشویی پاکشوما شما را به خوبی برطرف نماید. مرکز تعمیر کرج سرویس، با تکیه بر سابقه درخشان خود و به کارگیری متخصصان با دانش و متعهد، می تواند به عنوان نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما در کرج خیال شما را از این بابت راحت کند.

ممکن است سوالاتی در این زمینه در ذهن شما جریان داشته باشند. سوالاتی مانند این که معمولا دستگاه های ماشین لباسشویی دچار چه خرابی هایی می شوند؟ این خرابی ها به چه دلایلی ایجاد می شوند و چگونه می توان آن ها را تعمیر و برطرف کرد؟ عمر مفید یک ماشین لباسشویی چقدر است؟ برای تعمیر ماشین لباسشویی در کرج باید از چه کسی کمک گرفت؟ و…

ما در این مطلب قصد داریم ضمن بیان اطلاعاتی مفید و کاربردی درباره تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما، سوالاتی مانند موارد بالا را پاسخ دهیم؛ هم چنین در همین راستا به معرفی خدمات و مزایای کرج سرویس، نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما در کرج خواهیم پرداخت.

خرابی های معمول و رایج در تعمیرات ماشین های لباسشویی پاکشوما

متخصصانی که در نمایندگی پاکشوما کرج سرویس حضور دارند، با انواع ماشین های لباسشویی آشنایی دارند و بر همه مشکلات و خرابی های ممکن مسلطند؛ چه مشکلات رایج و چه مشکلات و خرابی های خاص و نادر. به همین دلیل می توانند مرجع مناسبی برای حل مشکلات لباسشویی پاکشوما شما باشند.

ماشین های لباسشویی یکی از مهم ترین وسایل هر خانه به حساب می آیند. با توجه به نیاز مداوم نظافت لباس ها و پارچه ها، کاربرد این وسیله دائمی است. به همین دلیل، ممکن است مانند هر وسیله پرمصرف دیگری، این دستگاه ها نیز دچار خرابی ها و اختلالات مختلف شوند و نیازمند تعمیر باشند. از سوی دیگر، تخصصی بودن و پیشرفته بودن تکنولوژی به کار رفته در ساخت ماشین لباسشویی های امروزی باعث می شود تا نتوان تعمیر آن را به هر جایی سپرد.

برای تعمیر ماشین های لباسشویی، بهترین کار مراجعه به مراکز تایید شده و قابل اطمینان مربوط به این کار است. مرکز کرج سرویس، نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما در کرج  است؛ این مرکز با تکیه بر دانش، تعهد و مهارت های کارشناسان خود یکی از بهترین ارائه دهندگان خدمات پس از فروش لباسشویی پاکشوما در کرج به شمار می آید.

تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی پاکشوما در کرج

معمولا اکثر مراجعه کنندگان به این مرکز، به خاطر مشکلات رایجی در لباسشویی خود نسبت به تعمیر دستگاه اقدام می کنند. از جمله رایج ترین و معمول ترین مشکلات ماشین لباسشویی پاکشوما عبارتند از:

 • حرکات لرزشی و پرشی شدید ماشین لباسشویی پاکشوما:

کمتر ماشین لباسشویی را می توان پیدا کرد که هیچ گونه لرزشی نداشته باشد. لرزیدن ماشین لباسشویی در حد اندک، امری کاملا طبیعی است. اما اگر لرزش دستگاه نسبت به قبل شدیدتر و بیشتر شده و حالت پرشی دارد غیر طبیعی است. ممکن است دلیل این اتفاق تراز نبودن دستگاه روی سطح زمین باشد یا اینکه به دلیل جدایی کمک فنر و شاسی چنین حالتی پیش آید.

 • عدم تخلیه آب از دستگاه:

اگر آب از ماشین لباسشویی تخلیه نشود، دلیل آن را می توان در دو مورد جستجو کرد:

 1. پمپ دستگاه خراب شده است.
 2. مشکلی در فیلتر به وجود آمده است.

در چنین شرایطی اولین اقدام ضروری تخلیه آب داخل دستگاه با بیرون کشیدن شلنگ تخلیه است. پس از آن باید نسبت به تعمیر اقدام کرد و از یک مرکز قابل اطمینان کمک گرفت.

 • سر و صدای زیاد و غیرطبیعی دستگاه:

با پیشرفت تکنولوژی امروزه ماشین های لباسشویی کم سر و صدایی تولید شده اند که در حین کار کردن عمدتا ساکت هستند. بنابراین اگر ماشین لباسشویی در هر یک از مراحل کار خود صدایی غیرطبیعی و نامتعارف که از حالت معمول آن متفاوت است ایجاد کند، نشانه ایراد در کار دستگاه است. این ایراد می تواند به دلیل گیر کردن یک قطعه یا مشکلی در دیگ باشد و حتما برای رفع آن باید دستگاه را تعمیر کرد.

 • نچرخیدن دستگاه:

یکی دیگر از مشکلات رایج و متداول در ماشین های لباسشویی پاکشوما نچرخیدن دیگ شستشو و ثابت ماندن آن است. از دلایل احتمالی ایجاد این مشکل می توان به اختلال در عملکرد سنسورهای درون دستگاه، اختلال در کمربند درایو یا یک خرابی در موتور دستگاه اشاره کرد. آن چه مشخص است، ضرورت رسیدگی به این مشکل به صورت حرفه ای و توسط کارشناسان نمایندگی تعمیرات پاکشوما کرج سرویس و سایر مراکز مربوطه است.

 • مشکل در آب گیری دستگاه:

گاهی اوقات دستگاه قادر به آبگیری نیست یا آبگیری به کندی انجام می شود. این مشکل می تواند دلایل مختلفی داشته باشد. مثلا باز بودن درب ماشین لباسشویی، از بین رفتن اتصال و ارتباط بین کلید تایمر و خراب بودن میکروسوئیچ.

 • باز نشدن درب ماشین لباسشویی پاکشوما:

اگر پس از شستشوی لباس ها، درب ماشین لباسشویی باز نمی شود، ممکن است مشکلی در قفل درب و یا فرآیند تخلیه آب باشد.

 • آب گیری پیوسته که قطع نمی شود:

یکی از مشکلات نسبتا معمول در ماشین های لباسشویی قطع نشدن فرآیند آبگیری دستگاه است. خرابی شیر ورودی آب دستگاه، می تواند موجب چنین مشکلی شود که نتیجه آن بیش از حد زیاد شدن آب درون دیگ است.

هم چنین مشکل قطع نشدن آبگیری دستگاه می تواند به دلیل مشکل در تایمر دستگاه، سوییچ فشار و فشار کم آب باشد. برای تشخیص این که دلیل اصلی مشکل چیست، می توان برق دستگاه را قطع نمود. اگر هم چنان آب در حال ورود به داخل دیگ بود، پس یعنی مشکل از شیر ورودی دستگاه است. اما اگر با قطع برق این فرایند مشکل ساز قطع شد، پس مشکلی در قطعات الکترونیکی تعبیه شده در ماشین لباسشویی وجود دارد.

 • روشن نشدن ماشین لباسشویی پاکشوما:

یکی دیگر از مشکلات مربوط به ماشین های لباسشویی پاکشوما که موجب نگرانی مصرف کنندگان می شود، روشن نشدن دستگاه است. اولین کاری که باید در چنین شرایطی انجام داد، بررسی اتصال دستگاه به برق و پریز برق است.

اگر مشکل از اتصال برق نباشد، دلیل احتمالی روشن نشدن ماشین لباسشویی می تواند مشکل در سوییچ درب دستگاه باشد.

متخصصان مرکز کرج سرویس، نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما در کرج ضمن راهنمایی شما در زمینه مشکلات مربوط به ماشین لباسشویی، می توانند در کمترین سرعت نسبت به تعمیر وسیله شما اقدام نمایند.

کدهای ارور در ماشین های لباسشویی پاکشوما چه معنایی دارند؟

شرکت پاکشوما برای آن که کاربران و مصرف کنندگان بتوانند درک بهتری از مشکلات احتمالی ماشین لباسشویی داشته باشند کدهای ارور مخصوصی برای این دستگاه ها طراحی کرده است. این کدهای ارور یا پیغام های خطا به مصرف کننده با هدف آشنایی با مشکلات و خرابی های احتمالی و استفاده بهتر و اصولی تر از دستگاه ساخته شده اند. از مهم ترین کدهای ارور در ماشین های لباسشویی پاکشوما می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • کد  ارور E00:مشکلی نیست.
 • کد  ارور E10: اب بیش از زمان مورد نیاز جریان دارد- فشار اب – فیلتر شیر برقی و شلنگ فرمان هیدروستات را چک کنید.
 • کد  ارور E11: مقدار اب در برنامه Prewash بیش از حد مجاز است.
 • کد  ارور E12: پیشگیری از سرریز شدن اب- هیدروستات دیر عمل میکند.
 • کد  ارور E20: مدار پمپ تخلیه ایراد پیدا کرده است.
 • کد  ارور  E2: تخلیه اضافی- پمپ تخلیه در حال تخلیه بیش از حد می باشد- تایمر فرمان قطع نمیدهد- سنسور اتمام اب چک شود.
 • کد  ارور E30: درب لباسشویی قفل نمیشود- میکروسوئیچ و اتصالات مرتبط با ان را چک کنید.
 • کد  ارور  E3: درب لباسشویی قفل نمیشود- میکروسوئیچ و اتصالات مرتبط با ان را چک کنید.
 • کد  ارور E33: خرابی سنسور سطح اب- سطح اب درست تعیین نمیشود.
 • کد  ارور E34: مدار سنسور حرارت سنج اب ایراد پیدا کرده است- ترمیستور را جدا تست کنید- ولوم دمای روی برد را چک کنید.
 • کد  ارور E35: مدار سنسور حرارت سنج اب ایراد پیدا کرده است- ترمیستور را جدا تست کنید- ولوم دمای روی برد را چک کنید.
 • کد  ارور E36: المنت خراب است- اتصالات مرتبط را چک کنید.
 • کد  ارور E3C: المنت خراب است- اتصالات مرتبط را چک کنید.
 • کد  ارور E3D: نوسان برق نرمال نیست.
 • کد  ارور E40: خطای ایپروم در تشخیص خطا برد چک شود- خطای پاک شدن برنامه.
 • کد  ارور E41: خطای ایپروم در تشخیص خطا برد چک شود – خطای پاک شدن برنامه.
 • کد  ارور E60: خطای خرابی موتور.
 • کد  ارور E61: عدم تشخیص سرعت دور موتور سنسور تشخیص سرعت خراب است- تاخو چک شود.
 • کد  ارور E62: خطای غیرمنتظره- عدم تشخیص سرعت دور موتور- سنسور تشخیص سرعت خراب است- تاخو چک شود.
 • کد  ارور E63: خطای غیرمنتظره سرعت موتور- عدم تشخیص سرعت دور موتور- سنسور تشخیص سرعت خراب است- تاخو چک شود.
 • کد  ارور E70: سوئیچ پاورقطع نمیشود.
 • کد  ارور E80: خرابی برد اصلی.
 • کد  ارور CL: قفل کودک- بر روی لباسشویی نماد قفل کودک برای دو دکمه مشخص شده که با نگه داشتن ان این قفل غیرفعال میشود.
 • کد  ارور تست و ریست: لباسشویی را روشن کنید- دکمه های OPTION و SPIN را همزمان دوبار بزنید. از کلید Temp برای انتخاب برنامه و از دکمه pause برای اجرا و تست کمک بگیرید.
 • کد  ارور تست و ریست سرویسکارن: لباسشویی را روشن کنید- کلیدهای – Temp – Delay – Tempdalay را انتخاب کنید- برای انتخاب برنامه و تست از دکمه های Delay – Speedکمک بگیرید- از دکمه استارت برای گذشتن از مراحل کمک بگیرید.
 • کد  ارور  F0: هشدار قطع برق.
 • کد  ارور  E1: مکش اب بیشتر از یک ساعت طول کشیده است – شیربرقی فیلتر ان چک شود – فشار اب چک شود.
 • کد  ارور  E2: اخطار طولانی شدن تخلیه اب – پمپ تخلیه درست عمل نمیکند – شنگ تخلیه مشکل دارد چک کنید مسدود نباشد.
 • کد  ارور  E3: اخطار بسته نبودن درب لباسشویی در زمان خشک کن – درب را ببندید یا چک کنید سوئیچ درست عمل میکند.
 • کد  ارور  E4: اخطار لرزش – بعد از ۳بار تصحیح کردن این کد نمایش داده میشود- لباس ها را به صورت یکنواخت در لباسشویی قرار دهید.
 • کد  ارور  E8: اخطار سنسور اب – سنسور اب درست عمل نمیکند.
 • کد  ارور HU: هشدار بالا بودن ولتاژ برق – لباسشویی را در این حالت روشن نکنید – صبر کنید تا ولتاژ برق تنظیم شود.

تعمیر کار حرفه ای ماشین لباسشویی پاکشوما در کرج

در صورت خرابی و نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی کندی در کرج چه باید کرد؟

تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما و بررسی مشکلات آن، کاری تخصصی و نیازمند دانش و تجربه است. در صورتی که افراد ناآشنا و غیرمتخصص نسبت به تعمیر این دستگاه ها اقدام نمایند، هم ممکن است خرابی بیشتر شود؛ هم در صورت بی احتیاطی و ایجاد اختلال در سیم کشی دستگاه، خطراتی مانند برق گرفتگی وجود دارد.

به همین جهت بهترین کار آن است که در صورت خراب شدن دستگاه، به مراکز تایید شده و مجاز برای تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما مراجعه کرد. اگر در کرج یا استان البرز هستید، می توانید برای تعمیر دستگاه خود به تعمیرگاه کرج سرویس، نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما در کرج مراجعه نمایید. این مرکز خدمات پس از فروش پاکشوما یکی از بهترین ها در کرج و استان البرز به شمار می آید. از مهم ترین مزایای این تعمیرگاه می توان به این موارد اشاره کرد:

ویژگی های تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی پاکشوما کرج سرویس

دقت و سرعت بالا در تعمیر: کرج سرویس با بهره گیری از کارشناسان کارآموزده و متخصص تعمیرات انواع خرابی های ماشین لباسشویی را با بالاترین سرعت انجام می دهد.

انجام خدمات تعمیر در محل: با استفاده از خدمات کرج سرویس، نیازی به حمل و نقل دستگاه نیست؛ شما می توانید خدمات مربوط به تعمیر ماشین لباسشویی را در منزل خود دریافت نمایید.

مشاوره و راهنمایی با کیفیت بالا: برای امور تخصصی نظیر تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما، راهنمایی های یک شخص باتجربه می تواند بسیار کارآمد باشد. کارشناسان این مرکز همواره به بهترین شکل نسبت به راهنمایی مصرف کنندگان اقدام می کنند.

تمامی این موارد، دلیلی است برای آن که کرج سرویس به عنوان یکی از شاخص ترین نمایندگی های تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما در کرج می تواند گزینه ای مناسب جهت خدمات پس از فروش لباسشویی پاکشوما در کرج و استان البرز باشد.

Rate this page

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *